Довгополуменеве газове вугілля

Вологість

Теплотворна здатність

Щільність

Летючі речовини

Зольність

9-15%

4700 ккал/кг

1300-1400 кг/м³

46%

до 15%

Фракції

Довгополуменеве газове вугілля Дніпро
Довгополуменеве газове вугілля Дніпро: закупівля якісного матеріалу

Довгополуменеве газове вугілля Дніпро: закупівля якісного матеріалу

Довгополуменеве газове вугілля - вид кам'яного вугілля для опалювальних та промислових цілей. Це викопна речовина темно-сірого кольору з тьмяним металевим відблиском. Його теплотворна здатність займає середнє положення між бурим вугіллям та антрацитом.

Компанія "Інерт-ресурс" надає можливість придбати довгопламенне газове вугілля в Дніпрі (Дніпропетровську) за найвигіднішою ціною. Швидка доставка різних типів сировини дозволяє замовникам замовляти будь-які обсяги продукції.

Переваги довгополуменевого газового вугілля

Якщо ви плануєте купити вугілля ДГ, оцініть його переваги:

  • Низька на газове вугілля ціна в порівнянні з антрацитом, але при цьому теплотворність лише незначно нижче;

  • Легкість в розпаленні;

  • Невисокий вміст сірки;

  • Зручність в зберіганні і транспортуванні;

  • Економічність: однієї тонни вугілля вистачає на півтора-два місяці опалення приміщення площею до 100 м2;

  • Зручність у застосуванні: після розпалювання необхідно лише мінімальне спостереження.

Переваги довгополуменевого газового вугілля

Самосвалами

по Дніпру та області

Вагонами

по всій Україні

Працюємо

лише по передоплаті

Закупка та доставка довгополуменевого газового вугілля

Наша компанія спеціалізується на закупці та доставці довгополуменевого газового вугілля та будівельних матеріалів на території України. Ми гордо надаємо високоякісні послуги з надійною доставкою, використовуючи різноманітні транспортні засоби для забезпечення максимальної зручності наших клієнтів.

Широкий спектр послуг з доставки надає можливість вибору найбільш підходящого методу для вашої потреби. Для наших клієнтів, розташованих в різних куточках України, ми пропонуємо варіант доставки вагонами. Це дозволяє забезпечити надійну та оперативну поставку доменного шлаку в будь-яке місце країни. Ми ретельно контролюємо процес завантаження та перевезення, щоб забезпечити вас високоякісним продуктом та найкращою послугою.

Для клієнтів з Дніпра та області ми надаємо можливість доставки будівельних матеріалів за допомогою самосвалів. Цей метод дозволяє ефективно та швидко доставляти матеріали безпосередньо на будівельні об'єкти, забезпечуючи зручність та ефективність в роботі.

Під час співпраці з нашою компанією, важливо зазначити, що ми працюємо виключно по системі передоплати. Це дозволяє нам забезпечити фінансову стабільність та гарантує вам отримання замовленого продукту у відповідності до ваших очікувань.